Wirtualne przedszkole


Witamy Dowiedz się, czym jest Wirtualne Przedszkole witamy
Mama z dzieckiem

Wirtualne Przedszkole

Kiedy dzieci lubią naukę?

Dla dzieci nauka jest najprzyjemniejsza, gdy łączy się ją z zabawą. Dlatego stworzyliśmy Wirtualne Przedszkole - miejsce, w którym Twoje dziecko może się rozwijać dzięki edukacyjnym grom. Ty możesz mieć pewność, że czas spędzony przez Twoją pociechę przed komputerem jest dobrze wykorzystany.

Jak to działa?

Nasza strona podzielona jest na dwie części – dziecięcą platformę do zabawy i edukacji oraz część, z której korzysta rodzic.

W części dla dzieci znajdują się tematyczne krainy, w których maluch może rozwijać swoje umiejętności w ramach 5 różnych dziedzin. Twoje dziecko może uczyć się literek, cyferek, języka angielskiego, rozwijać swoją spostrzegawczość lub zostać małym artystą. Dziś zapraszamy dzieci na Farmę i do Teatru. W miarę, gdy strona będzie się rozrastać, będziemy uruchamiać kolejne krainy i zabawy.

W części dla rodziców możesz na bieżąco obserwować postępy swojego dziecka
– zobaczyć w jakiej dziedzinie radzi sobie najlepiej i co je najbardziej interesuje.

System generuje przejrzyste raporty mówiące o tym, ile zadań w danej dziedzinie udało się ukończyć, a co zostało jeszcze do zrobienia. Dowiadujemy się o zdolnościach dziecka oraz wiemy do jakich zabaw możemy je jeszcze zachęcać.

Komputer to nie wszystko

Zabawa przed ekranem komputera to jednak nie wszystko. Zachęcamy Cę do wspólnych zabaw z dzieckiem. Znajdziesz tutaj kolorowanki oraz elementy scenografii, które możesz wydrukować i wykorzystać do edukacji i wspólnej zabawy z dzieckiem.

Zapraszamy do zabawy w Wirtualnym Przedszkolu!

/
Raporty