Danonki - gry i zabawy dla dzieci oraz informacje dla rodziców


Zobacz dkaczego Ty i Twoje dziecko pokochacie nowe Danonki!

Nowe Danonki to pyszny i pożywny jogurt dostępny w wygodnym i poręcznym opakowaniu. Twoje dziecko wygodnie może samo je zjeść, gdy bawi się na świeżym powietrzu.

Daj mu Danonki zawierające 79% mleka, z wapniem i witaminą D, które pomagają budować mocne kości Twojego dziecka. W Danonkach nie ma barwników, konserwantów ani sztucznych aromatów. Mnóstwo pyszności dla mocnych kości.

Dowiedz się więcej >
Mocne kości Instytut Matki i Dziecka

Danonki są źródłem wapnia i witaminy D, które są potrzebne dla prawidłowego wzrostu
i rozwoju kości u dzieci. Ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia.

79% procent mleka
Kolekcja nowych Danonków

Twoja pociecha pokocha ich łagodną konsystencję, a dodatkowo ma do wyboru jeden z dwóch pysznych smaków: waniliowy lub truskawkowy. Kilka wersji kolorowych opakowań z Danonkiem pozwoli dziecku stworzyć kolekcję ze swoimi ulubionymi bohaterami.

 • Klaun
  Klaun

  Rozśmiesza wszystkie dzieci i zaprasza je do wspólnej zabawy! Jego popisowy numer to… No właśnie, nie będziemy zdradzać – jeśli spotkasz Klauna, sam się przekonasz!

 • Indianin
  Indianin

  Mocna Kość – swoje imię zyskał, ponieważ ma mocne kości! Dzięki nim potrafi skakać wysoko, wchodzi na wszystkie drzewa i bardzo lubi się bawić!

 • Superbohater
  Superbohater

  Dzięki swej cudownej pelerynie ratuje dzieci ze wszystkich opresji! Zawołaj „Super-Danonku, pomóż!”, a może przyjdzie również do Ciebie.

 • Żeglarz
  Żeglarz

  Żegluje po morzach mleka w poszukiwaniu waniliowych i truskawkowych Wysp Smaku. Z podróży przywozi mnóstwo wapnia i witaminy D oraz smaczne Danonki dla dzieci.

 • Alladyn
  Alladyn

  Może spełnić Twoje trzy najskrytsze życzenia! Gdy go zobaczysz, wypowiedz zaklęcie „Alladyn Danonek ma zielony ogonek” – zadziała, jeśli zrobisz to wystarczająco radośnie.

 • Król
  Król

  Włada pysznym i bajkowym królestwem, w którym chmury są pełne mleka, zamki zbudowane z truskawek, a zamiast słońca na niebie jest wielki kwiat wanilii.

/
Raporty